PROFESJONALNY DOZOWNIK DO MYDŁA | SKUTECZNIE ORAZ EKOLOGICZNIE.

Moim największym problemem gdy odwiedzam kino, galerię handlową a nawet szpital, jest wizyta w toalecie. I nie mam tu na myśli samego aktu korzystania z niej, lecz tego co dzieje się potem. A dokładnie, za każdym razem gdy wychodzę z toalety i chcę umyć ręce, problem jest umycie rąk. O ile prawie zawsze leci w kranie woda to gorzej jest z dostępem do urządzenia z mydłem. Zazwyczaj po prostu nie działa, jest popsute lub puste. 
Dlatego ogromnie cieszę się, że na nasz rynek wszedł dozownik do mydła godny jego używania. Nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest też wygodny w użytkowaniu jak i niezawodny. Możemy zauważyć, że są to coraz częściej wersje bezdotykowe, co mi ogromnie się podoba. Nikt  z nas nie ma ochoty dotykać ubrudzonego od setek ludzi przed nami dozownika. Jeśli chodzi o wersję bezdotykową, wystarczy po prostu podsunąć rękę, a dozownik sam podaję nam odpowiednią porcję mydła.
Ogromnie cieszy mnie również fakt, iż firmy zaczęły stawiać również na jakość mydła. Ma ono nie tylko dokładnie usuwać zabrudzenie oraz bakterie  z naszych rąk, ale również odpowiednio łagodnie je traktować. Bo żadna z nas nie lubi uczucia suchych tudzież podrażnionej skóry rąk, co gorsza w dni kiedy zapomnimy ze sobą zabrać kremu do rąk. Są również miejsca pracy, gdzie ręce trzeba myć wielokrotnie w ciągu dnia. Mydło musi być skuteczne w działaniu ale również przede wszystkim łagodne dla naszej skóry.
Jest jeszcze jeden dla mnie ważny powód posiadania dobrego dozownika z mydłem w pianie a nie w płynie. Jest to po prostu bardziej ekologiczne podejście do mycia rąk. Odpowiedni sprzęt oznacza nie marnowanie wody jak i mydła. O ile w domu preferuję mydła w kostce, w miejscach publicznych bardzo cenię sobie profesjonalne dozowniki. Trzeba również przyznać, że  wizualnie prezentują się po prostu super. 


Komentarze

  1. tez sie ciesze , mycie rak to podstawa, a w publicznychh miejscach czasem jest to wyjatkow ciazkie, jak piszesz albo s a popste albo upackane ...

    OdpowiedzUsuń
  2. W wielu miejscach widziałam już takie fajne dozowniki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog