O mnie

Witaj na moim blogu. Jestem Magdalena i stworzyłam to miejsce w 2013 roku.

Powstało ono dość spontanicznie, w momencie gdy czułam, że potrzebne są  zmiany w  moim życiu. Przede wszystkim musiałam postawić na swoje zdrowie i był to moment, gdy skupiłam się na kosmetykach które używam. Zrozumiałam, że warto przyglądać się składom kosmetyków i kierować się potrzebami swojej skóry. Pierwsze lata w tym miejscu upłynęły mi na recenzjach ulubionych oraz nowych dla mnie kosmetyków. Później pojawiały się również sporadyczne wpisy dotyczące zdrowia. 

Dość szybko pojawiły się też pierwsze propozycje współpracy, które pozwoliły mi się jeszcze bardziej rozwinąć i nabrać chęci do tego, co tutaj robię. Zaczęły napływać również propozycje ze sklepów odzieżowych. O ile z początku bałam się wkroczyć w ten temat, to jednak nie żałuję tej decyzji. Wpisy dotyczące mody uświadomiły mi również wiele błędów, które popełniałam w tym zakresie. Jednak zawsze prezentuję tutaj moje ja i mój styl, w którym czuję się najlepiej. Przez lata ulegał on oczywiście zmianom, jak również długość moich włosów.

Pierwsza lata mojego bloga, to było dla mnie swego rodzaju hobby oraz dodatkowe zajęcie. Teraz, jest to moja druga praca, której poświęcam dużo mojego czasu i nadal staram się rozwijać każdego dnia. Powstało kilka nowych dla mnie kategorii oraz wyzwań. Mam nadzieję, że znajdziesz tu dla siebie coś wyjątkowego.

Blog powstał gdy ukończyłam 30 lat, stąd jego nazwa. Teraz trójka przemieniła się już w czwórkę, ale ja nadal jestem pełna energii i chęci do działania.

Tak od strony prywatnej, zdradzę Wam jeszcze, że mój maż ma na imię Piotrek i mamy dwa ukochane psy, Islandię oraz Lolka.
Komentarze

Instagram Jestem Magdalena

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog