DOMKI HOLENDERSKIE | WYMARZONY DOMEK NA ŁONIE NATURY

Jak wiecie, w zeszłym roku dość mocno rozwinęła się moja pasja związana z roślinami domowymi. Obecnie moja kolekcja liczy już ponad 80 okazów a nasze mieszkanie zamieniło się w całkiem niezłą dżunglę. Pasja ta daje mi ogrom radości a będąc otoczeni zielenią czujemy się po prostu szczęśliwsi. Natomiast w tym roku z powodu ogólnego zamieszania związanego z wirusem i przymusowym, dłuższym odseparowaniu od pracy, swoją pasję przenieśliśmy w ogród. Stworzyliśmy nasz pierwszy warzywniak, pergole, miejsce gdzie możemy napić się kawy i posadziliśmy jak i wysialiśmy wiele kwiatów. Obecnie mamy tu jak w bajce i jest to miejsce  w którym odpoczywamy.
Ostatnie miesiące był to czas gdzie wiele osób z powodu wielu zakazów, tygodniami zmuszonych było do pozostania w domu. Ten stan sprawił, że niesamowicie brakowało im natury i pewnego rodzaju spokoju. Wiele osób, szczególnie tych mieszkających w blokowiskach lub kamienicach, zrozumiało, jak dobrze mieć własny ogród lub działkę. Ogrom osób zapragnął uciec z miasta lub z domów pozbawionych ogrodu. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji stały się tak zwane domki holenderskie. Są to mobilne konstrukcje, które w swej budowie oraz funkcjonalności spełniają rolę domku. Większość z Nas nazywało je kiedyś domkami lub altankami letniskowymi. Teraz mamy możliwość posiadania bardziej wypasionej ich wersji. Bo przecież warto stawiać na to co trwalsze, lepsze jak i pełne komfortu. Po dokonaniu zakupu, na życzenie kupującego, wybrany model zostaje dostarczony w docelowe miejsce. Warto taki domek zakupić w odpowiednim oraz pewnym miejscu jak Holiday Sport.
Jak widzicie są to gotowe domki do zamieszkania, oczywiście z możliwością ich urządzenia według własnego gustu jak oraz potrzeb. Jest to jak urządzanie swojego nowego domu, gdzie wybieramy kuchnię, to jaką chcemy mieć tam pralkę oraz odpowiednią ilość szafek. Do wyboru mamy różne wersje domków holenderskich, w tym te mające służyć nam przez cały rok jak i te odpowiednie w sezonie letnim. Te pierwsze są oczywiście wyposażone w ogrzewanie, wodę,  odpływ ścieków oraz inne udogodnienia.

Domki te są również idealnym rozwiązaniem gdy marzy nam się własne miejsce, domek z ogrodem a nie stać nas jednak na budowę domu. Lub po prostu odpowiada nam miasto ale od czasu do czasu chcielibyśmy się  z niego wyrwać i spędzić czas w otoczeniu natury. Taki domek może stanąć nad jeziorem, w miejscu z widokiem na góry lub po prostu pięknej łące. A kiedy najdzie nas ochota, przy pomocy specjalistów możemy zmienić jego lokalizację. Z tego co się zorientowałam mamy do wyboru również ich tańsze wersje, domki używane. Są również modele odpowiednio dostosowane dla osób starszych jak i niepełnosprawnych.

Marzył Wam się kiedyś taki holenderski domek?

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog