NOWOŚCI W SKLEPIE FEMMELUXE.CO.UK

Sklep FemmeLuxe.co.uk, to miejsce w którym mamy świetny wybór sukienek, kurtek jak i dresów. Nie wszystko mi tam odpowiada, jednak zawsze znajdę coś, co spodoba się mi lub moim bliskim. O ile w zeszłym roku otrzymałam z tego sklepu kilka sukienek, teraz zerkam głównie na spodnie dresowe w dziale Loungewear. Latem wybierałam te lekkie modele, odpowiednie na wyższe temperatury. Teraz stawiam na ciepłe spodnie, idealne na zimę. Z początkiem grudnia wybrałam kilka najnowszych modeli, jakie pojawiły się w tym sklepie, w tym również jeden zestaw.

Ostatnio mam słabość do jasnych kolorów, więc ponownie skusiłam się na kremowe spodnie.  Ten konkretny model jest szerszy u góry, dlatego wybrałam najmniejszy rozmiar dostępny w tym sklepie. Mimo to, odnoszę wrażanie, że i tak są dość szerokie. Dlatego jeśli skusicie się na zakupy, to raczej wybierzcie rozmiar mniejszy.


Zdarzyło mi się wcześniej nie trafić z rozmiarem, dlatego cześć zamówionych dotąd spodni, trafiła w ręce innych, bliskich mi osób. 

Po raz pierwszy skusiłam się na zestaw z działu Loungewear set i była to bardzo dobra decyzja. Jest to idealny zestaw na spacery z psem po lesie, wielogodzinne jazdy samochodem czy dzień spędzony w domu. Dostępny jest on w kilku rozmiarach jak i kolorach.Obecnie w dziale Lounge Set pojawiło się wiele ciekawych modeli i jest w czym wybierać. Uważajcie jednak wybierając rozmiar spodni. Podoba mi się fakt, iż możemy tam znaleźć coś w klasycznych kolorach typu szary czy czarny, jak i tych bardziej dziewczęcych, różowym lub liliowym.

 

Miłej niedzieli :)

Magdalena

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog