ROZBUDOWUJEMY NASZ SALON | WYBÓR STOŁU Z KRZESŁAMI

Zbliżający się ku końcowi 2020 rok był dla mnie, jak i zapewne dla wielu z Was, szczególny. Dla mnie na szczęście w ten pozytywny sposób. Nie tylko zmieniłam stan cywilny, ale również narodziła się we mnie nowa pasja, jaką jest hodowla roślin. I jedno i drugie sprawiają mi na co dzień wiele radości i napędzają do planowania najbliższej przyszłości w odmienny niż dotąd sposób. Jednym z nich jest planowany remont domu. Marzy nam się połączenie salonu i tarasu. Wymagać tego będzie szklana zabudowa całego tarasu. Dzięki temu zyskamy nie tylko mnóstwo światła dla moich ukochanych roślin, ale przede wszystkim dodatkową przestrzeń na pożądany przez nas od dawna stół z krzesłami, na który obecnie ze względu na brak odpowiedniego miejsca w domu, nie możemy sobie pozwolić. Brakuje nam miejsca, gdzie możemy w przyjemnych okolicznościach zjeść wspólnie posiłek lub po prostu posiedzieć i porozmawiać, czy popracować w innym miejscu niż nudne na dłuższą metę biurko.

Jeszcze nie zdecydowaliśmy, ani jak duży stół będzie ani jaki będzie miał wzór. Na szczęście na rynku panuje pod tym względem szeroki wybór w wymienionych kwestiach oraz jakości i materiałów. Jestem w takich kwestiach wymagająca i drobiazgowa, cieszy mnie zatem możliwość indywidualnego zamówienia zgodnie z własną wizją. Zawsze marzył mi się okrągły stół, którego blat będzie posiadł piękną strukturę drewna. Jeśli jednak będzie zbyt mało miejsca, zdecydujemy się na stół o prostokątnym kształcie. Na szczęście jest tyle modeli do wybory, iż na pewno znajdziemy taki, kwoty będzie nam odpowiadał w 100 %.

Przyszły rok, mam nadzieję, dla wszystkich nas będzie lepszy. Natomiast, jeśli o mnie chodzi, wierzę w to, że rok 2021 przyniesie jeszcze więcej szczęścia oraz czasu, by wspólnie z ukochanym wykorzystać go dla siebie. Również przy nowym stole.

Komentarze

  1. Ładny stół :) Jak kiedyś wyremontuję kuchnię to też bym taki mogła mieć ;D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog