ZAPŁATA NALEŻNOŚCI NA DRODZE SĄDOWEJ

Są miejsca, gdzie czas pandemii sprawił, że ludzie zjednoczyli się w działaniu. Połączył ich wspólny problem, zrozumienie oraz zwykłe nieodwracanie się plecami do drugiego człowieka. Z kolei w wielu większych jak i mniejszych miastach, wrogość wobec siebie, jest jeszcze większa. Większy jest również brak poczucia odpowiedzialności za to, co się robi oraz mówi. Z jednej strony borykamy się z dużym wzrostem cen jedzenia, a jednocześnie wiele osób żyje tylko dniem dzisiejszym

W miejscy, w którym wcześniej pracowałam, mało miło wspominam dni w miesiącu, kiedy trzeba było ponagleń osoby niepłacace za zaległe faktury. Na bieżąco można było usłyszeć różnego rodzaju wymówki niepłacenia lub zwykłe lekceważenie sprawy. Nie odbieranie telefonów i nie odpisywanie na maile. Dziś niewiele się zmieniło. Kilka dni temu byłam świadkiem płaczu dalszej znajomej, której firma obecnie ledwo funkcjonuje, a wielu klientów nie opłaciło zaległych faktur. Wielu z nich, wysyła jej obraźliwe wiadomości a nawet groźby. W takich sytuacjach, na dzień dzisiejszy, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii https://e-sad.info.pl/ zajmującej się ogólną obsługą prawną, w tym również ściągania należności. Uważam, iż szkoda naszego zdrowia i stanu emocjonalnego, aby walczyć z dłużnikami na własną rękę.

 


To samo, poradziłam młodej mamie, która wychowuje samotnie dziecko. Jej były partner wybrał niestety inne życie. Nie interesuje się nią, synek oraz przestał płacić alimenty. Płacz, telefony oraz wysyłane wiadomości z prośbami, nic tu nie zdziałają. Z kolei profesjonaliści w dziedzinie wierzytelności, w odpowiedni sposób na drodze sądowej, przejdą przez wszystkie etapy ściągania długu. Obecnie, wszystko możemy załatwić w wersji online, co szczególnie pomocne jest w obecnych czasach.

 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog