BAJECZNE NAKLEJKI W POKOJU DZIECIĘCYM | MIARKA

Dzisiejszy wpis, jest wynikiem inspiracji po zobaczeniu, jak pięknie moja przyjaciółka urządziła pokój dziecięcy dla swojej malutkiej córeczki. Wygląda on, jak pokój z bajki, w którym wszystko zostało odpowiednio dobrane oraz przemyślane. Byłam pod ogromnym wrażeniem, jak prezentowała się całość, od mebli, po te najdrobniejsze rzeczy.

Obecnie możemy wybierać w niesamowicie wyglądających i funkcjonalnych meblach oraz dodatkach do pokoju dziecięcego. Mi najbardziej podobają się te, nawiązujące do natury oraz te, w klimacie boho. Myślę, że większość obecnych oraz przyszłych rodziców, doznaje wiele radości, urządzając pokój dla swojej pociechy.

Jednym z przyjemniejszych dodatków, jakie możemy wybrać, to bajeczne naklejanki na ścianę. Nie tylko przepięknie się prezentują, ale również możemy znaleźć takie, które zrobione są z przyjemnych dla naszego organizmu materiału. Zdecydowanie możemy sami umieścić je na ścianie, ponieważ nie należą do bardzo trudnych w montażu. Sami spójrzcie, jak pięknie się prezentują wzory, które znalazłam w tym sklepie https://eudajmonia.eu/naklejki-na-sciane/miarka-na-sciane-dla-dziecka


 

Przeglądając naklejki, możemy wybrać coś zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Najbardziej urzekły mnie motywy pełne kolorów brązu oraz beżu. W tych odcieniach kryje się dla mnie spokój oraz ciepło. Tak wiele zmieniło się, gdy mowo o stylu oraz pomysłach, od czasów kiedy ja byłam dzieckiem. 

Coś, co przykuło również moją uwagę, to świetny pomysł na miarki w postaci naklejki na ścianę. Pamiętam, jak mama lub babcia odznaczała wzrost mój oraz kuzynów na futrynie drzwi. Wtedy każdy z nas chciał być, jak nażywszy i było to dla nas dość emocjonujące. Z czasem, po prostu stało się to miłe dla nas wszystkich wspomnienie. Dziś futrynę drzwi zastąpiły cudowne w swym wyglądzie miarki w postaci naklejki na ścianę. 


Tego typu naklejki można montować również na meble lub szybę. Ważne tylko, by przed jej naklejeniem, dobrze przygotować powierzchnię, na której zostanie umieszczona. Dla mnie jedynym problemem jest wybór projektu, ponieważ tak wiele z nich mi się podoba. Jestem również zauroczona motywami roślinnymi, które świetnie pasowałyby w mojej sypialni. 

Na koniec, piękny, bajkowy motyw, który sprawia, że aż mięknie moje serducho.

 

Miłej niedzieli :)

Magdalena


Komentarze

 1. Ale uroczy pokoik :) Twoja przyjaciółka w piękny sposób go urządziła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki takim naklejką można zmienić każdy pokój a w szczególności dziecięcy, są super

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak w bajce 😍 jestem zachwycona ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście zjawiskowe te naklejki :) można urządzić pokój dziecka, jak tylko sobie wymarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie te naklejki są urocze :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog