LEDOWE LAMPY MAGAZYNOWE | JAKOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO.

Kilka tygodni temu pisałam Wam, jak ważny jest odpowiedni dostęp światła, w pomieszczeniach w których przebywamy. Nie wiem czy wiecie, ale ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie, pracę, a nawet ukochane rośliny. Ale co w przypadku, gdy zupełnie nie mamy dostępu do wielkich okien, szklanych dachów? Wtedy jesteśmy zmuszeni do zainwestowania w odpowiednie oświetlenie. Takimi miejscami są zazwyczaj wielkie hale magazynowe oraz produkcyjne. Znajduje się w nich nie tylko towar lub maszyny, ale przede wszystkim ludzie. To dla nich, jest konieczne stworzenie odpowiednich warunków pracy w ciągu dnia oraz często i nocy. Z doświadczenia wiem, iż warto skorzystać z usług profesjonalnych firm https://nowaled.pl/ zajmujących się montowaniem oświetleń.

Pamiętam lata, gdy moje biuro, miejsce pracy znajdowało się dosłownie w dużej piwnicy. O ile nie były nam potrzebne rarytasy w postaci mebli, to znajdowało się tam dużo potrzebnego dla nas sprzętu komputerowego oraz reklamowego. Pamiętam, że po kilku miesiącach, szczególnie tych zimowych, coraz mniej było we mnie energii i zapału do pracy. Dopiero po kilku latach zrozumiałam, że chodziło o brak dostępu do okna oraz odpowiedniego dla nas oświetlenia.

Obecnie firmy inwestują zarówno w świetny sprzęt, stroje bhp oraz odpowiednie oświetlenie. Wszyscy wiemy, że prawidłowe dla ludzi warunki pracy, wpływają na jakość ich pracy. Od kilkunastu lat, inwestujemy w oświetlenia typu LED, które mają wpływ również na niższe rachunki za prąd.  Na takie oszczędności, wpływa również automatyka sterująca oświetleniem, najlepsza dla bardzo dużych hal, magazynów. W tym wszystkim, warto postawić na efektywność, jakość oraz bezpieczeństwo.

Jak tam Wasze miejsca pracy? Zwracacie uwagę na to, czy wyposażone jest w odpowiednie oświetlenie? 

 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog