lutego 15, 2022

BIŻUTERIA | PREZENT NA WALENTYNKI | ZŁOTO CZY SREBRO?

Należę do osób, które uwielbiają dostawać, jak i dawać prezenty. Oczywiście najlepsze prezenty to te przemyślane oraz dopasowane pod nasze upodobania lub potrzeby. Nie ważne ile kosztuje dany prezent, najważniejsze, że ktoś pamiętał o moich urodzinach lub imieninach. Od kilku lat najbardziej liczą się dla mnie te, które otrzymują od mojego męża. Ogromnie cieszę się, że wie co lubię i daje mi prezenty związane chociażby z moją pasją, jaką jest ogród.

Oprócz tych typowo praktycznych rzeczy, uwielbiam też biżuterię. Nie posiadam jej dużo, ale to co mam, jest dla mnie wyjątkowe i będzie ze mną przez wiele lat. Lubię stawiać na minimalizm oraz złotą i delikatną biżuterię. 

Obecnie możemy wybierać w najróżniejszych stylach, kolorach i kształtach. Możemy zakupić nie tylko biżuterię dla kobiet ale również dla mężczyzn i dzieci. Powodów na obdarowywanie ukochanych osób również jest wiele. Z pewnoscią walentynki są idealnym dniem, aby podarować swojej wybrance kolczyki, pierścionek lub bransoletkę.

Okazuje się, że również panowie lubią otrzymywać biżuterię, w szczególności biżuterię,  jaką jest łańcuszek srebrny męski.  Obok zegarków, jest  to kolejny najczęściej kupowany dodatek przez lub dla mężczyzn. Ponieważ każdy z nas lubi inny styl a z biegiem czasu zmieniają się również nasze gusta, oferta pełna jest biżuteria ze złota oraz srebra. Jako nastoletnia panienka, nosiłam tylko tą drugą wersję i byłam dumna z ojej kolekcji bransoletek. Wielką popularnością do dziś cieszą się wersje spersonalizowane z imieniem.Sami popatrzcie, jak pięknie wszystko się prezentuje. Przy zakupie warto oczywiście zwrócić uwagę na jakość i ogólne wykonanie. Chcemy przecież aby dany prezent był z obdarowaną osobą przez wiele lat.  Warto skusić się również na ładne pudełko na biżuterię oraz spersonalizowana dedykację. 

 

7 komentarzy:

 1. Kiedyś stawiałam głównie na srebro, ale teraz też coraz chętniej noszę złoto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z biżuterii najbardziej lubię łańcuszki i naszyjniki :)

  zofia-adam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka biżuteria to bardzo fajny pomysł na prezent walentynkowy 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka bizuteria jest doskonalym prezentem na walentynki :-)Ogolnie lubie dostawac wszystko z wyjatkiem czekoladek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś przepadałam za srebrną biżuterią, a teraz preferują tylko złotą. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam biżuterie i mam jej naprawdę bardzo dużo. Kiedyś nosiłam tylko srebro, ale z wiekiem zaczęłam przekonywać się do złota.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam zarówno srebrne jak i złote części biżuterii :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Jestem Magdalena - 30plus blog , Blogger