BIŻUTERIA | PREZENT NA WALENTYNKI | ZŁOTO CZY SREBRO?

Należę do osób, które uwielbiają dostawać, jak i dawać prezenty. Oczywiście najlepsze prezenty to te przemyślane oraz dopasowane pod nasze upodobania lub potrzeby. Nie ważne ile kosztuje dany prezent, najważniejsze, że ktoś pamiętał o moich urodzinach lub imieninach. Od kilku lat najbardziej liczą się dla mnie te, które otrzymują od mojego męża. Ogromnie cieszę się, że wie co lubię i daje mi prezenty związane chociażby z moją pasją, jaką jest ogród.

Oprócz tych typowo praktycznych rzeczy, uwielbiam też biżuterię. Nie posiadam jej dużo, ale to co mam, jest dla mnie wyjątkowe i będzie ze mną przez wiele lat. Lubię stawiać na minimalizm oraz złotą i delikatną biżuterię. 

Obecnie możemy wybierać w najróżniejszych stylach, kolorach i kształtach. Możemy zakupić nie tylko biżuterię dla kobiet ale również dla mężczyzn i dzieci. Powodów na obdarowywanie ukochanych osób również jest wiele. Z pewnoscią walentynki są idealnym dniem, aby podarować swojej wybrance kolczyki, pierścionek lub bransoletkę.

Okazuje się, że również panowie lubią otrzymywać biżuterię, w szczególności biżuterię,  jaką jest łańcuszek srebrny męski.  Obok zegarków, jest  to kolejny najczęściej kupowany dodatek przez lub dla mężczyzn. Ponieważ każdy z nas lubi inny styl a z biegiem czasu zmieniają się również nasze gusta, oferta pełna jest biżuteria ze złota oraz srebra. Jako nastoletnia panienka, nosiłam tylko tą drugą wersję i byłam dumna z ojej kolekcji bransoletek. Wielką popularnością do dziś cieszą się wersje spersonalizowane z imieniem.Sami popatrzcie, jak pięknie wszystko się prezentuje. Przy zakupie warto oczywiście zwrócić uwagę na jakość i ogólne wykonanie. Chcemy przecież aby dany prezent był z obdarowaną osobą przez wiele lat.  Warto skusić się również na ładne pudełko na biżuterię oraz spersonalizowana dedykację. 

 

Komentarze

 1. Kiedyś stawiałam głównie na srebro, ale teraz też coraz chętniej noszę złoto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z biżuterii najbardziej lubię łańcuszki i naszyjniki :)

  zofia-adam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka biżuteria to bardzo fajny pomysł na prezent walentynkowy 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka bizuteria jest doskonalym prezentem na walentynki :-)Ogolnie lubie dostawac wszystko z wyjatkiem czekoladek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś przepadałam za srebrną biżuterią, a teraz preferują tylko złotą. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam biżuterie i mam jej naprawdę bardzo dużo. Kiedyś nosiłam tylko srebro, ale z wiekiem zaczęłam przekonywać się do złota.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam zarówno srebrne jak i złote części biżuterii :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog