Pylony reklamowe: mniej ale za to profesjonalnie i ładniej dla wszytskich.

Reklama to niestety słowo, które bardziej mnie odpycha niż przyciąga. To już kilka lat jak nie oglądam telewizji oraz nie czytam żadnych miesięczników. Nadmiar reklam, ich nachalność oraz dość często kiepska jakość sprawiają, że robi mi się od nich niedobrze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszelkiego rodzaju reklamy dosłownie "rozlały się" wszędzie i na wszystko. Teraz nie jest to cecha wielkich miast, dłuższych podróży autostradą. Na banery reklamowe, wielkie szyldy, plakaty natykamy się w każdym miejscu, a te niestety skradają nam nie tylko piękne widoki, ale nawet na chwilę nie dają nam od siebie odpocząć. 
Rozumiem na czym polega główne zadanie reklamy oraz jak liczy się dotarcie z konkretną informacją do jak największej ilości osób. Ale czy nie można by tego robić bardziej ze smakiem, bo mniej dla mnie w tym wypadku znaczy lepiej i przyjemniej. Myślę, że dobrym tutaj przykładem jest pylon reklamowy. Profesjonalnie wykonany i umieszczony w odpowiednim miejscu, na terenie danej firmy, sklepu czy parkingu. Jest to rodzaj reklamy, który ma nam wszystkim ułatwić życie a nie przejąć nad nim kontrolę.
Taka reklama przyciąga wzrok osób zainteresowanych, udziela konkretnych informacji ale przede wszystkim nie kradnie przestrzeni. Większość  z nich jest profesjonalnie podświetlona nocą, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy miejsce, którego szukamy. Dla mnie tylko taka reklama ma rację bytu i spełnia odpowiednio swoją funkcję. Pylony reklamowe stworzone z pasją przez profesjonalistów, nie tylko elegancko się prezentują, ale również spełniają swoją rolę. Do tego, stworzone z wysokiej jakości materiałów, są odporne na wszystkie nieprzyjemne warunki pogodowe.

Komentarze

  1. Mnie bilbordy i wszelkiego rodzaju malutkie reklamy strasznie irytują(nie mówię już o tych w telewizji bo podobnie do Ciebie nie oglądam). Uważam, że powinny być zabronione- strasznie rozpraszają kierowców i nie tylko. Szpecą Polskę, naprawdę powinni zabronić takich reklam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie, tylko tablice informacyjne mają rację bytu. Reszta nadaje się do usunięcia ;)

      Usuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog