Trochę miłości na płótnie ♥ GaleriaDruku.

Ponad rok temu udało mi się ukończyć główny, trwający prawie dwa lata, remont mieszkania. Trwało to tak długo, ponieważ wszystko robiłam według własnego pomysłu jak i własnymi rękoma. Na dziś dzień nie jest mi obce kładzenie paneli, malowanie ścian czy odnawianie mebli. O ile taki remont potrafi mocno wypalić fizycznie, mentalnie jak i finansowo to teraz na spokojnie mogę cieszyć się już efektem końcowym. Przyjemną rzeczą jest również ogólna aranżacja pomieszczeń jeśli chodzi o dodatki. Zdarza mi się jeszcze przestawiać rzeczy z miejsca na miejsce, jednak ogólny zamysł został już wprowadzony w życie. Wyjątkiem jest jeszcze sypialnia, ale i tu pewnego dnia wszystko będzie jak trzeba. Moją najnowszą zdobyczą jeśli chodzi o dodatki do domu jest obraz na płótnie, który pięknie wykonała dla mnie GaleriaDruku

Dość długo zastanawiałam się, które zdjęcie ze wszystkim zgromadzonym w ciągu ostatnich lat, chciałabym mieć zrealizowane właśnie w taki sposób. Przeglądając internet widziałam piękne obrazy rodzinne. Stwierdziłam jednak, że jednak nie chce każdego dnia zerkać na samą siebie i wybrałam zdjęcie mojej Islandii. 
Po otwarciu przesyłki byłam bardzo mile zaskoczona jakością druku oraz ogólnego wykonania obrazu. Nie można się do niczego przyczepić. Islandia wygląda na nim jak żywa, z wpatrzonymi we mnie oczami i lekkim uśmiechem.  Chwilowo obraz jest w salonie jednak finalnie zawiśnie w sypialni.

Bardzo mile jestem zaskoczona również szybkością wykonania zamówienia. Zlecenia na obraz dokonałam w piątek a sam obraz dotarł do mnie kurierem w ciągu dwóch dni roboczych. Paczuszka była odpowiednio zabezpieczona, dzięki czemu nie musimy martwić się o uszkodzenia. Samo zamówienie na stronie GaleriaDruku przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Mamy tam kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o wielkość obrazu czy efekty  końcowe odnośnie zdjęcia. Możemy skorzystać również z gotowych propozycji do realizacji, pasujących do różnych pomieszczeń jak i stylów. Jak najbardziej polecam.

Miłego dnia :)
Magdalena

Komentarze

 1. Bardzo ładny obraz podoba mi się jego wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla niektórych nowa aranżacja to prawdziwe wyzwanie, ja w tej chwili pomagam mamie w tej właśnie kwestii. Obraz jest świetny, jest to genialny pomysł na prezent :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny obraz! :) Też nie chciałabym codziennie oglądać siebie na wielkim płótnie, ale ukochanego zwierzaka już tak. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny obraz :) Super, że tak szybko zostało zrealizowane zamówienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny obraz. Też bardzo cenię obrazy na płótnie i jeśli tylko mam taką mozliwość to takie zamawiam i wieszam na ścianach. Fajny pomysł z postawieniem na szafce. Musze kiedyś wypróbować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też jestem zwolennikiem obrazów na płótnie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog