Zadbaj o dobrą widoczność w sieci | Zalety SEO.

Każdy, kto prowadzi bloga, ma sklep internetowy lub po prostu w jakiś sposób istnieje wirtualnie w sieci, spotkał się z tajemniczo brzmiącym skrótem SEO. Te trzy literki pochodzą od wyrazów Search Engine Optimization, kompleksowego działania marketingowego, prowadzącego do uzyskania możliwie najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.  Inaczej mówiąc,  im lepiej nasza strona została wypozycjonowana, tym więcej osób jest wstanie do niej dotrzeć. Nawet jeśli wielu z Nas nie zdaje sobie z tego sprawy, ten ruch generowany w wyniku pozycjonowania, szybko przeradza się w zyski i wzrost rozpoznawalności danej marki, pozwalając zostawić konkurencję daleko w tyle. Na początku nie miałam o tym pojęcia, a po prostu zastanawiałam się, dlaczego tak bardzo lecą statystyki mojego bloga. Niestety jestem jedną z setek, jak nie tysięcy blogów, które pojawiają się i znikają, a jednocześnie stają się swego rodzaju kroplą w morzu.  Ten problem nie dotyczy tylko blogerów ale również osób posiadających sklepy internetowe. Te niestety dość szybko powstają jak i upadają. A wszystko to wynika z problemu bycia niewidocznym w sieci, a co za tym idzie braku odpowiedniej sprzedaży.
Pozycjonowanie stron internetowych jest długotrwałym procesem, na który składa się szereg złożonych działań – wszystkie z nich odgrywają istotną rolę w walce o pozycję. Ich wdrażaniem zajmują się doświadczeni specjaliści SEO, dla których skuteczne pozycjonowanie to codzienność. Profesjonalne pozycjonowanie stron na konkretne frazy zapewni Ci doskonałą widoczność w wyszukiwarce Google. W ten sposób dotrzesz do odbiorców, potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.  Utrzymanie stabilnej pozycji w Google idące w parze ze stałym pozyskiwaniem nowych klientów oznacza znaczny wzrost konwersji, będącej nieskończonym źródłem zarobku.
Interesujecie się tematem SEO? W jaki sposób udaje Wam się nie być jedną z setek niewidocznych kropel w wirtualnym morzu?

Komentarze

  1. Kiedyś byłam bardzo dobrze widoczna po niektórych słowach teraz niestety google wprowadziło nowy algorytm i mój blog wypadł, ale powoli odbudowuje swoją pozycje :)

    Buziaki:*
    Przesyłam trochę ciepełka ostatnim postem z Rodos -> WWW.KARYN.PL

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog