Rolety w kasetach | komfortowe i nowoczesne rozwiązanie dla naszych wnętrz.

Budowanie domu oraz remont mieszkania wiąże się z ogromną ilością podejmowanych decyzji. Większość z nich musi być bardzo dobrze przemyślana i oddana w ręce profesjonalistów. Jednak nawet te z kategorii drobnych decyzji, również powinniśmy dobrze przemyśleć, bo przecież dana zmiana lub zakup będzie z nami na długo. Szczególnie teraz, gdy należy z większym szacunkiem podchodzić do naszej pracy i zarabianych przez siebie pieniędzy. Raczej nikt nie lubi ich marnować. Jedną z ważnych decyzji w remoncie lub wykańczania mieszkania, jest wybór rolet do okien.

Jestem osobą, która nie wyobraża sobie okien bez rolet i mam tu na myśli rolety zewnętrzna oraz wewnętrzne. Te zewnętrzne zawsze spuszczamy na noc w sypialni, co pozwala nam na lepszy sen. Z kolei w momentach nadejścia wichur, większej burzy, chronią nasze okna, a my czujemy się trochę bezpieczniej. W kilku pomieszczeniach mamy również rolety wewnętrzne i nasz wybór padł na rolety w kasetach. Można je zakupić w dwóch wersjach, montowanych na okno oraz  montowanych do ściany lub sufitu. Przyjemniejsza dla nas okazała się pierwsza wersja, która dostępna była w kilku wariantach kolorystycznych. Oczywiście warto wybrać kolor pasujący do danego pomieszczenia oraz panującego w nim stylu.

Tego typu rolety, są dla nas idealnym rozwiązaniem w słoneczne i upalne dni, szczególnie od strony południowej. Chronią przed promieniami słońca i dzięki temu w danym pomieszczeniu, nie jest aż tak gorąco. W żadnym z naszych okien nie mamy firan tylko zasłony. Posiadamy też jedną roletę w wersji użytkowej na dzień oraz na noc. Jest ona zamontowana w łazience i chyba nie muszę tłumaczyć z jakich powodów. Nikt nie lubi być podglądany w takim miejscu, również  wciągu dnia.

Obecnie można kupić rolety do pokoju dziecka z przepięknym wzorem, zarówno w wersji dla chłopca oraz dziewczynki. Spisują się one świetnie nawet przy uchylonym oknie, a ich montaż jest szybki i prosty. Pochwalę się, że sama zamontowałam nasze rolety. Użytkujemy je już dobrych kilka lat, a dobrze dobrany ich kolor pasuje do całości i nawet nie myślę na ten moment o jakichkolwiek zmianach. Był to zdecydowanie dobrze przemyślany i trafiony zakup.

A Wy macie rolety w swoich mieszkaniach?


 

 


Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog