Paznokcie w wersji nude | Autumn nails.

Chciałabym, aby cała jesień wyglądała dokładnie tak, jak wyglądał ten tydzień. Wszystkie dni przepełnione były słońcem, ciepłem bijącym przez szyby domu, a za oknami rozpościerał się widok kolorowych drzew. Z takimi widokami jakoś jest mi lepiej i przyjemniej.

Jesienią zmieniają się nie tylko drzewa, ale również nasza garderoba. Powyciągałam już wszystkie ulubione sweterki oraz kardigany. Zmian dokonałam również w moich lakierach do paznokci. O ile latem i czasami zimą wybieram mocniejsze kolory na moich paznokciach, jesień i zima zdecydowanie należy do kolorów niezwiązujących do rożnych odcieni kawy z mlekiem. Takie kolory to już klasyka, która raczej nigdy nie wyjdzie  z mody. Pasują do wszystkich moich jesiennych stylizacji i przede wszystkim sprawiają, że cała dłoń wygląda dość lekko i naturalnie. Jest jeszcze jeden ich wielki plus, jakiekolwiek drobne uszkodzenia lub po prostu odrosty, nie są aż tak widoczne. Tak prezentują się obecnie moje paznokcie. Użyłam lakieru hybrydowego Jelly Nude Gel.

Jak już wiecie, kilka tygodni temu w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty, dotarła do mnie mała paczuszka i zdążyłam już przestawić jej zawartość oraz jeden z lakierów w poprzednim poście. Jest to kolor również idealny na jesienne i zimowe klimaty, jednak rzadziej u mnie goszczący. Ten kolor idealnie wpasowuje się w moje potrzeby oraz to co lubię. Tu nałożymy dwie warstwy lakieru, ponieważ jak to w przypadki jasnych kolorków, nie jest łatwo o ich łatwe i równomierne rozprowadzenie. Mimo wszystko, nie miałam z nim większych problemów. Lakier prezentuje się bardzo ładnie i dobrze trzyma. Tak wygląda sam lakier i to, jak prezentuje się na paznokciach po kilku dniach. PO mimo wielu prac domowych oraz  w ogrodzie, paznokcie nie przebarwiają się i nic złego z nimi się nie dzieje.


 

To wszystko na dziś, miłego dnia :)

Magdalena

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog