Meble na wymiar | Idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

Ach, te remonty.

Kilka tygodni temu mieliśmy okazję odwiedzić naszych znajomych, którzy z radością ogłosili koniec remontu ich mieszkania. Byli przez to mocno zabiegani, jednak dało się pośród tego stresu i zmęczenia zobaczyć wiele radości i satysfakcji z tego, co obecnie się u nich dzieje. Z jednej strony cieszę się, że tak duże remonty są już za mną i kilka lat temu dałam radę ukończyć wszytko tak, jak tego chciałam. Jednocześnie kiedy minęło już tyle czasu, widzę jakie popełniłam błędy remontując wszystko sama i co z chęcią już bym u siebie zmieniła. Ale tak ma chyba każdy, więc staram się tym za bardzo nie przejmować i cieszyć tym, jak jest. Chciałam natomiast wspomnieć o jednym, bardzo ważnym aspekcie kiedy remontujemy lub dopiero tworzymy swoje mieszkanie, a jest nim postawienie na specjalistów, jak chociażby zbyszynskimeble.pl/meble-na-wymiar/ i wybór mebli robionych na wymiar. Tak zrobiłam remontując od odstaw moją kuchnię. Styl, kolor i mniej więcej układ należał do mnie jednak to fachowcy zadbali oto, aby było profesjonalnie, ładnie i przede wszystkim wygodnie.

 


Dlaczego warto inwestować w meble na wymiar?

O ile taka forma zakupu mebli jest droższa, niżeli wybór i komponowanie całości samemu, niesie ona za sobą same plusy. Po pierwsze jest to wygoda na lata, ponieważ każdy element zostaje profesjonalnie wymierzony, dobrany, wyprodukowany oraz zamontowany w danym pomieszczeniu. Wszystko zostaje wykonane tak, aby nie tylko cieszyło oko, ale przede wszystkim było odpowiednie wykorzystanie przestrzeni, nawet tej małej, jak łazienka. Po drugie, mamy duży wpływ na wybór materiałów z którego zostaną meble wykonane, jak i na wybór wszystkich dodatków. Firmy oczywiście oferują nam graficzny podgląd końcowy, dzięki czemu łatwiej jest nam podjąć decyzję co do jakichkolwiek zmian. Na koniec trzeba również wspomnieć o mniejszym stresie, ponieważ nie musimy martwić się o montaż, który czasami potrafi mocno płatać figle.


Do jakiego pomieszczenia wybierać meble na wymiar?

Takie meble, tak naprawdę możemy wykonać w każdym pomieszczeniu. Te najbardziej popularne, to oczywiście sypialnia, kuchnia oraz łazienka.  Jednak możemy również zdecydować się na takie meble w salonie czy biurze. Wszystko zależy od tego, jaka jest nasza wizja oraz potrzeby. Mi na ten moment marzą się takie meble w naszej sypialni, a konkretnie chodzi o garderobę. Panuje u nas lekki chaos ze wzgledu na kiepskie dobranie przeze mnie mebli, po prostu nie najlepiej to wszystko przemyślałam. Teraz wiem, że warto zapłacić więcej, bo przecież jest to inwestycja na lata. 

 

 

 


Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog