Deva Harmony - moc ziół | medycyna ajurwedyjska

Myślę, że z wiekiem każdy z nas dochodzi do takiego punktu, w którym pragnie uzyskać spokój umysłu w tych jakże zwariowanych i często trudnych czasach. Nie jest to łatwe, gdy każdego dnia borykamy się z wieloma problemami oraz codziennym zmęczeniem. Niestety jeśli nie znajdujemy tej równowagi pomiędzy pracą, a własnym szczęściem i spokojem ducha, umysłu, podupadamy na zdrowiu i po prostu nie odnajdujemy w życiu szczęścia. Dobrze znam to z własnego życia i również mi  takie zmiany nie przychodzą tak łatwo. Jednak wiem, że warto powiedzieć stop i skupić się bardziej na sobie i swoim zdrowiu fizycznym oraz psychicznym. Od kilku lat moją metodą na takie uzdrowienie jest oczywiście mój ogród oraz sięganie po bardziej naturalne metody i po zioła, ziołolecznictwo i przede wszystkim większa aktywność fizyczna.

Medycyna Ajurwedyjska skupia się na odnalezieniu źródła problemu, które bardzo często leży w złych nawykach żywieniowych, nieodpowiednim stylu życia, bądź negatywnym postrzeganiu świata.  Według Ajurwedy, oczyszczenie i detoksykacja pozwalają wzmocnić  odporność i odzyskać pełnię zdrowia. Na stronie devaharmony.com znajdziemy wiele wspaniałych produktów, jak kosmetyki, oleje czy suplementy diety, które pomagają nam w drodze do lepszego samopoczucia.

 


Od kilku lat borykam  się  z problemami zdrowotnymi związanymi z przebytym stresem oraz przemęczeniem. Za mną wielokrotne pobyty w szpitalu, operacje oraz różnego typu mało przyjemne zabiegi.  Nie jest mi łatwo osiągnąć ten upragniony spokój ponieważ jestem osobą bardzo wszystko przeżywającą. Ale staram się i tak oto dokonałam sporych zmian w swojej diecie i na stałe pojawiły się u mnie również suplementy diety oraz zioła.

Od kilku lat staram się też zerkać na skład pożywiania które kupuję oraz skład kosmetyków. O ile początek mojej przygody z kosmetykami naturalnymi nie był łatwy, po tych kilku latach mogę powiedzieć iż było warto, a ja widzę wspaniałe zmiany. Kosmetyki oraz suplementy ajurwedyjskie, to wyłącznie pierwszorzędnej jakości produkty, które charakteryzują się mocno kompleksowym oddziaływaniem na organizm człowieka.
 
Lubicie zioła oraz kosmetyki naturalne?
 
 

Komentarze

  1. Ajurwedą interesuję się dopiero od jakiegoś czasu, jestem na etapie czytania informacji i poszerzania swoje wiedzy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog