Pomarańczowe paznokcie - wersja pastelowa | Born Pretty Store

Lato to czas, kiedy zdecydowanie częściej na moich paznokciach goszczą te bardziej wyraziste kolory. Mam nawet dwa kolorki neonowe, różowy oraz pomarańczowy i bardzo lubię po nie sięgać podczas wyjazdów nad morze. Kilka tygodni temu, w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty Store, dotarły do mnie trzy nowe kolorki i dziś pokażę Wam pierwszy z nich. Jest on troszkę takim pośrednikiem pomiędzy spokojnymi, a tymi bardziej szalonymi kolorami. Tak prezentuje się on w promieniach słońca.

 


 

A tak prezentuje się, gdy nie padają na niego promienie słońca. Jest to lakier hybrydowy o numerze CG074 i pochodzi on z serii Silky White Series. Jest to moja ulubiona seria lakierów w tym sklepie i przetestowałam już około dwudziestu kolorów. Lakier ma świetne krycie dlatego na płytkę paznokcia nałożyłam tylko jedną jego warstwę. Lakier nie prześwituje i bezproblemowo się rozprowadza. Lakier jest trwały i nie barwi płytki paznokcia.

 Zauważyłam, że pastelowe kolory podobnie do tych neutralnych, wpasowują się idealnie w każdą porę roku i w niejedną kreację.

Lubicie pastelowe kolory na paznokciach?

Magdalena

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog