W poszukiwaniu idelanego prezentu dla niemowlaka | 3kiwi.pl

Ostatnio pośród naszych znajomych nastąpił wielki boom na powiększanie swoich rodzin, zarówno w wersji niespodziewanej, planowanej oraz tej bardzo bardzo wyczekiwanej. Nie ważne która to z wersji, każda bardzo cieszy i wywołuje u wszystkich łzy szczęścia. Wraz z mężem cieszymy się, że możemy być w jakiś sposób tego częścią i móc mniej lub bardziej uczestniczyć w ich życiu. Zazwyczaj mamy dla siebie czas tylko w niedzielę, jednak lubimy te spotkania, wspólny obiad lub spacer w letnie dni i zajadanie ulubionych lodów. Oczywiście oprócz spotkań, staramy się również nawzajem wspierać, pomagać i  być, kiedy jest to potrzebne. Zawsze myślimy również nad tym, co zakupić na powitanie niemowlaka na tym świecie. Czasami kupujemy coś po wcześniejszych ustaleniach z przyszłą mamą oraz tatą, a czasami kupujemy coś na wyczucie. Jednak za każdym  razem udaje nam się trafić w dziesiątkę, zapewne dzięki temu, jak bogaty jest obecnie polski rynek w zabawki i te konkretniejsze produkty. Zdarza nam się robić oczywiście zakupy w wersji online i jednym z przyjemniejszych miejsc,  jest dla nas sklep 3kiwi.pl

 


 

Możecie tu znaleźć profesjonalne foteliki, wózki czy krzesła do karmienia. Takie zakupy zazwyczaj robimy wraz z innymi chłonkami rodziny, przyjaciółmi i zawsze są one ustalane z rodzicami niemowlaka. Bo to oni najlepiej wiedzą czego potrzebują i również ważny jest ich styl. Bo przecież to, co podoba się nam, niekoniecznie przypadnie do gustu innym. Na szczęście jest w czym wybierać i zazwyczaj zakupu dokonujemy dość szybko.

W sklepie tym nie brakuje również najbardziej potrzebnych akcesoriów jak kocyki, laktatory, gryzaki czy pluszaki. Tu zazwyczaj kierujemy się własnymi gustami oraz intuicją. Oprócz ogólnego wyglądu zabawki, oczywiście zwracamy również dużą uwagę na jakość produktu. Bezpieczeństwo i dobro maluszka, zdecydowanie jest tu najważniejsze.
A Wy często robicie takie zakupy  w wersji online?

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog