Wiosenne paznokcie - malina z matowym wykończeniem | lakier hybdrydowy Born Pretty Store

Ależ ja uwielbiam kwitnące mirabelki. Każdego roku upajam się ich widokiem oraz cudnym, słodkim zapachem. Są one dla mnie takim znakiem, że szare i zimne dni są już za nami. Owoce mirabelek oczywiście przypominają mi również moje dzieciństwo, ponieważ zajadaliśmy je bawiąc się w sadzie lub biegając po okolicy. Wtedy nie było cukierków, batonów, a takie właśnie umilacze dla naszych brzuchów.

W tak pięknych okolicznościach przyrody zrobiłam kilka zdjęć, aby pokazać Wam, jak prezentują się w tym miesiącu moje paznokcie. Jakiś czas temu w ramach współpracy dotarła do mnie kolejna przesyłka ze sklepy Pretty Born Store, w którym wybrałam kilka lakierów hybrydowych.

 

 

Tym razem skusiłam się na kolory nawiązujące do wiosny i zbliżającego się lata. Jednym z nich jest lakier hybrydowy Silky White Series Gel CG065, który po prostu skradł moje serducho. Uwielbiam malinowe kolory, które są idealnym rozwiązaniem dla osób nie przepadających za typowym różem. Tym razem zdecydowałam się nałożyć tylko jedną warstwę lakieru i jak widzicie, nie ma prześwitów. Lakier jest trwały i wytrzymuje prace domowe oraz te związane z moim ogrodem. Ogólnie lakier ten ma połysk w swym wykończeniu, jednak nałożyłam na niego matowy lakier Matte Top Coat.

To pierwszy taki lakier w mojej kolekcji oraz matowe paznokcie. Nie byłam pewna czy mi się ten efekt spodoba, ale jak najbardziej jestem na tak. Minęły dwa tygodni, a mi nadal się one nie znudziły, co dobrze świadczy o tym kolorze.


 
 
To już moje kolejne zamówienie ze sklepu Born Pretty Store, z którego jetem bardzo zadowolona, zarówno z jakości oraz kolorów lakierów. Zastanawiam się, czy nie skusić się również na jakieś ich kolejne gadżety do zdobień paznokci.
Matowe wykończenia oraz malinowy kolor lakiery hybrydowego z pewnością zostaną ze mną na dłużej. Powoli rozmyślam już nad kolejnym kolorkiem, który Wam tu zaprezentuję.
 
Lubicie matowe wykończenie na paznokciach?
 
Miłego dnia :)
Magdalena 

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog