BLACK FRIDAY WISHLIST | LIGHTINTHEBOX SHOP | MOJE PROPOZYCJE

Kilka dni temu dotarła do mnie paczuszka z sukienkami ze sklepu Lightinthebox. Jestem nimi na tyle oczarowana, iż postanowiłam pokazać Wam kilka moich jesienno zimowych propozycji z tego właśnie sklepu. Oczywiście mój pierwszy krok, był w kierunku przejrzenia oferty z okryciem wierzchnim. Jako wielka fanka płaszczy, wybrałam trzy modele, które z chęcią powitałabym w mojej garderobie. Są to moje ulubione kolory jak i kroje, do tego wszystkie mają w sobie coś z elegancji, jak i codziennej wygody. Uwielbiam nosić płaszcze w połączeniu z ciepłymi sweterkami, w szczególności golfami. Wtedy niepotrzebny jest mi już szal. Płaszcze świetnie wyglądają w połączeniu ze spodniami jak i sukienkami. 

Wielkimi krokami w wielu sklepach, również  w Lightinthebox, zbliża się świetna wyprzedaż związana z dniem  Black Friday. O ile nie planuję wielkich zakupów, to jednak mam upatrzonych kilka rzeczy i mam nadzieję, iż uda mi się je zakupić w przyjemnych dla portfela cenach. Każdego roku okupuję się w sweterki, zazwyczaj te bardzo ciepłe. Często noszę je do spodni, ale bywa, iż łącze je z sukienkami lub spódnicami. Obecnie możemy zakupić sweterki w wielu kolorach, o różnych splotach jak i krojach.
Natomiast jeśli chodzi o sukienki, ponownie postawiłam na te w wersji długiej. Wybrałam dwa modele o kobiecym i eleganckim stylu, oraz jedną, idealną na te chłodne dni.

Sklep Lightinthebox oferuje nam darmową wysyłkę w zakresie Free Shipping zone. Z pewnością jest  to bardzo kusząca opcja. Jeśli planujecie zakupy w tym sklepie, warto skorzystać z kodu, obniżającego ceną Waszych zakupów.  Wystarczy wpisać Black Friday Code: LITBBF20 dodatkowo obniżający wartość zakupów o 20%.

Miłego dnia :)

Magdalena

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog