NAJLEPSZE POMYSŁY NA PREZENT NA ŚLUB

Ślub, to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Nieważne, czy robiony z rozmachem, czy też w bardziej skromnej wersji, planuje się go już na wiele miesięcy przed. Jest to dzień, który z jednej strony, owszem, bardzo cieszy, ale jednocześnie tak wiele spraw trzeba ogarnąć, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, że czasem może człowieka rozboleć głowa. 

Od zawsze pewnego rodzaju problem mają również zaproszeni goście na wesele, ponieważ muszą wymyślić, jakim prezentem obdarować Młodych w tym szczególnym dla nich dniu. Pamiętam czasy, kiegdy zawsze były to większe lub drobniejsze dodatki do domu. W taki oto sposób para młoda wracała do domu z wieloma zestawami garnków, sztućców lub porcelany. Na szczęście teraz, prezenty stają się bardziej przemyślane oraz pomysłowe. Osobiście bardzo lubię prezenty spersonalizowane i odpowiednio dobrane pod państwa młodych.

W czasach pandemii śluby zostały ograniczone do minimum lub całkowicie odwołane. Ten problem niestety dopadł również mnie i mojego męża, kiedy braliśmy ślub w zeszłym roku. Na tydzień przed naszym wielkim dniem wprowadzono obostrzenia, uniemożliwiając wyprawienia większego wesela. Zdecydowawszy się na skromną jego wersję w gronie najbliższych nam osób. Niedługo będziemy obchodzić naszą pierwszą rocznicę.

Wybierając odpowiedni prezent na ślub, warto wybrać coś nie tyko wyjątkowego, ale również użytkowego. 

Wspaniale prezentują się zestawy, w skład których wchodzą szklanki, kieliszki oraz karafki. Wszystko piękne ozdobione spersonalizowanym grawerem. Taki prezent świetnie będzie prezentować się na półce, jak i zostanie z kimś przez wiele lat.

 

Bardzo podobają mi się również dodatki do salonu lub sypialni, jakimi są poduszki. Można wybierać w różnych motywach oraz nadrukach, nawiązujących do ślubu, miłości. W naszym salonie znajdują się dwie poduszki z naszymi imionami oraz datą naszego ślubu.


Od kilku lat na prezent ślubny, oprócz standardowej "koperty", stawiam właśnie na dodatki do mieszkania. Zazwyczaj wybieram pięknie wykonane podkładki pod szklanki, z przyjemną grafiką, lub spersonalizowaną tacę śniadaniową. Za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę i zawsze miło jest widzieć, iż nasz prezent, pomimo mijających lat, nadal jest u kogoś w domu.Mam nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy i każdy będzie mógł na spokojnie cieszyć się dniem własnego ślubu oraz wesela. Od lat raduje mnie również możliwość podarowania komuś tak przyjemnych prezentów.
Komentarze

  1. Najważniejsze to, aby zaproszeni goście nie wpadli na pomysł by obdarować tym samym prezentem. Z mojego doświadczenia wynika, że tylko najbliżsi znajomi decydują się na prezent inny niż koperta. Warto znać gusta obdarowywanych. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zawsze idę w dwie strony - główny prezent, koperta oraz drugi symboliczny, żartobliwy, tak dla śmiechu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja bardzo lubię kompletować prezenty niezależnie od tego czy to na ślub, czy urodziny, święta itp . Wielką radość sprawia mi obdarowywanie innych :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog