Stacjonarne i przenośne systemy wystawiennicze.

Jedną z przyjemniejszych dla mnie form poznawania nowych produktów to wizyty na targach i odpowiednio związany z tym marketing bezpośredni. W ciągu kilku ostatnich lat wielokrotnie brałam udział w takich imprezach handlowych, zarówno jako przedstawiciel danej firmy jak i potencjalny kupiec. Pamiętam wszystkie etapy jako wystawca. Od odpowiednio przygotowanego stoiska po końcową satysfakcję i osiągnięty cel marketingowy. Trzeba przyznać, że ta forma docierania do nowych klientów stała się bardzo popularna i na dzień dzisiejszy, tematycznie możemy wybierać w czym tylko chcemy. Będąc ostatnio na targach kosmetyków naturalnych, oprócz mojego ogólnego zainteresowania tematem, dużą uwagę zwróciłam na prezentację konkretnych stoisk. Niestety tylko kilka z nich już z daleka przyciągało moją uwagę, nie tylko pomysłem wyeksponowania produktów, ale również ogólnym klimatem i dbałością o szczegóły. I właśnie przy takich stoiskach można było zauważyć największy ruch oraz zainteresowanie. Świetnie prezentowały się miejsca posiadające odpowiedni systemy wystawiennicze. Wszystko wydawało się być przemyślane i przyciągało swoją estetyką.
 

Świetnym rozwiązaniem dla małych firm, często jednoosobowych lub nie potrzebujących wystawiać dużej ilości swoich produktów, będzie tzw. systemy pos. Dostępne obecnie systemy wystawiennicze nie tylko super wyglądają ale są również praktyczne w użytkowaniu jak i ich przewożeniu. Gotowe stoisko sprzedażowe  sprawi, że wizyty na targach staną się nie tylko przyjemniejsze ale i przeniosą tak bardzo pożądany efekt, jakim jest pozyskiwanie nowych klientów i ogólne zainteresowanie.
 

Zazwyczaj w skład systemu pos wchodzi ścianka wystawiennicza, lada, rollup oraz odpowiednio dobrane stojaki. Sami musicie zdecydować co najbardziej Wam odpowiada aby uzyskać konkretny efekt. Rozwiązań jest bardzo dużo i wszystko to jest w zasięgu ręki. Przy zamówieniu systemu pos warto zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, ale przede wszystkim na jakość wykonania oraz ogólną estetykę produktu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog