Świetliki dachowe | Idealne źródło pozyskiwania dużej ilości naturalnego swiatła

Jako wielka fanka natury oraz roślin domowych, często zastanawiałam się, dlaczego moje roślinki nie rosną tak pięknie, jak chociażby te w centrach handlowych czy przychodniach. Czasami, to aż chciało mi się śmiać, samej z siebie, ponieważ bardzo dbam, chucham na moje rośliny, a i tak ponoszę czasami klęskę. Rozwijając swoją pasję oraz poszerzając swoją wiedzę wiem, że nie tyle dobra ziemia, odpowiednia doniczka sprawiają, że rośliny mają się dobrze. Najważniejszym elementem, jest tutaj dostęp do światła oraz wilgotność powietrza. To właśnie galerie, wyposażone są w odpowiednie pasma świetlne, tj. specjalistyczne okna, które sprawiają, że rośliny mają idealny dostęp do odpowiedniej dawki rozproszonego światła.

Naturalne światło, to również lepsze warunki i komfort, dla osób spędzających czas  w takich miejscach. A pomyślcie o osobach, które całymi dniami pracują w wielkich halach lub magazynach.  Dlatego są firmy, jak OWD TECH, które postawiły na produkcję wysokiej jakości elementów doświetlania budynków oraz profesjonalnych systemów oddymiania oraz wentylacji. Odpowiednie świetliki dachowe sprawiają, że w pomieszczeniach panują świetne warunki dla ludzi oraz roślin.

Tego rodzaju udogodnienia, to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również poprawa bezpieczeństwa, a to przecież jest najważniejsze. Osobiscie bardzo lubię przebywać w galeriach, które posiadają taki dostęp do światła. Cieszy również fakt, iż wiele firm budujący hale, decyduje się również na takie rozwiązania. 
 
 

 

Komentarze

  1. Ja jedyną roślinkę, jaką posiadam to storczyk i cały czas pięknie mi kwitnie :D

    zofia-adam.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog