Encyklopedia dla dzieci, jako idealny prezent dla chłopca i dziewczynki.

Czasami, aż przerasta mnie sama myśl o tym, jak wiele w ciągu roku mamy okazji do obdarowywania innych prezentami. Mam tu oczywiście na myśli osoby na których nam zależy, które kochamy i dla których zawsze staramy wybrać się coś wyjątkowego. Takie osóbki zazwyczaj znamy na wylot, słuchamy tego co mówią i bez problemu wpadamy na pomysł, co kupić im na urodziny czy święta. I bardzo często nie liczy się cena danej rzeczy, lecz dobrze trafiony prezent. Nie ma nic wspanialszego, jak uśmiech osoby obdarowywanej lub fakt, że prezent dobrze im służy i zostaje z kimś na wiele lat.

Obecnie rynek przepełniony jest różnymi pomysłami na prezent, w szczelności gdy mowa o dzieciach.  Gdy byłam mała, wybór był niewielki i cieszyła mnie ogromnie szmaciana lalka otrzymana na święta. Teraz półki sklepowe przepełnione są najróżniejszymi zabawkami i grami. Ja jednak od kilku lat stawiam również na wybór, jakim jest encyklopedia dla dzieci. Oczywiście wybieram je tematycznie i z pełną świadomością tego, czym interesuje się dane dziecko.

Oczywiście warto również zwrócić uwagę na jej zawartość pod wzgledem graficznym i wizualnym. Encyklopedia musi być ciekawie, wręcz pięknie wydana, aby dziecko chciało do niej zaglądać. Musi ona być też stworzona w sposób logiczny i dość łatwy do zrozumienia.
Jak wiecie, od kilku lat jestem również fanką prezentów spersonalizowanych. Dużym zaskoczeniem okazały się być dla mnie również spersonalizowane okładki encyklopedii. Możemy wybrać piękną dedykację, która z pewnoscią będzie pamiątką na lata.

 
Po takie prezenty najbardziej lubię sięgać w okresie komunii oraz dnia dziecka. Jest to oczywiście prezent dodatkowy i często dzięki personalizacji, daję go zamiast kartek. Bywa, że nawet po kilku latach usłyszę słowa podziękowania, za tak przyjemny prezent. Na przyszły rok mam już dwa pomysły, co do tematyki encyklopedii ze wzgledu na zainteresowania dzieci, które chcę mini obdarować. Sama również ucieszyłabym się na taki prezent, gdyby tematyka nawiązywała do uprawy warzyw.

Magdalena

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog