Topestetic.pl | Znajdź dla siebie czas, to bardzo ważne.

Jak wielu z Was już wie, od kilku lat mam swoje ulubione miejsce kosmetyczne, z którego pochodzą moje ulubione kosmetyki. Kosmetyki które wielokrotnie ratowały moją skórę i jednocześnie stan mentalny z tym związany. Tym miejscem jest oczywiście sklep internetowy Topestetic.pl Poznanie tego sklepu, było  zdecydowanie było ważnym momentem i zmianą na lepsze w moim życiu. Oczywiście zanim złożyłam tam pierwsze zamówienie, byłam oczarowana ofertą sklepu, szczególnie, gdy mowa o kosmetykach naturalnych. Dla mnie, jest to po prostu kosmetyczny raj, w którym zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. patrząc na wszystkie opinie, jakie otrzymuje ten sklep widać że jest to ulubione miejsce wielu kobiet oraz mężczyzn. W tym roku firma ponownie  wystartowała z nową kampanią reklamową, a ja mam to szczęście, aby ich chociaż troszkę wesprzeć i być jej częścią


W tym roku twarzą marki została znana wszystkim z wielkiego ekranu Magdalena Różczka. Kampania prowadzona jest pod hasłem "Znajdź dla siebie czas, to bardzo ważne." Bardzo cieszę się, że taki jest motyw przewodni, ponieważ jeden z największych problemów jaki dotyka nas obecnie, to brak czasu i większej uwagi dla samej siebie. Tyle mówi się o pokochaniu i szanowaniu siebie samej, bo to ma największy wpływ na to, jak się czujemy, jak widzimy się na co dzień. A jednak nadal o tym zapominamy, ja niestety też. Bywam często pogubiona w natłoku codziennych spraw, problemów i zawsze stawiam dobro innych przed swoim. Ale bardzo chce się nauczyć tego, by moje własne ja i moje potrzeby były dla mnie równie ważne. To właśnie Topestetic.pl sprawił, że zaczęłam bardziej dbać o swoje ciało, zwracać więszką uwagę na jego problemy, potrzeby i przynajmniej raz  w tygodniu robić dla siebie takie małe, domowe spa. To był mój pierwszy, wielki krok w kierunku bycia i działania dla samej siebie, w kierunku dobrych zmian.

Wielokrotnie w moim wpisach na blogu, wymieniałam Wam powody dla których ten sklep, jest  dla mnie wyjątkowy. Jest to nie tylko miejsce pełne świetnych kosmetyków, ale przede wszystkim, otrzymujemy tu ogromne wsparcie w postaci darmowych konsultacji kosmetycznych. Obecnie możemy skorzystać z aż trzech jej form, rozmowa telefoniczna, mail lub rozmowa na czacie. Pomimo, iż jestem osobą nieśmiałą i na co dzień dość zabieganą, skorzystałam z tej pierwszej formy. Dzięki wywiadowi oraz konkretnej rozmowie z przemiłą profesjonalistką, mam gwarancję, iż zamawiam odpowiednie dla mojej skóry kosmetyki. Myślę, że nikt nie lubi trafiać na buble lub kosmetyki, które niewiele wnoszą w naszą pielęgnacje, co gorsza, jeśli należą do wyższej półki cenowej. Dlatego warto skorzystać z takiej konsultacji, dostępnej aż siedem dni w tygodniu.

Co więcej, sklep oferuje również darmową wysyłkę oraz zwroty, niezależnie od wielkości naszego zamówienia. Osobiście, uwielbiam darmowe wysyłki, niezależnie od tego, czy kupuję większość ilość kosmetyków, czy po prostu chcę domówić ulubiony kosmetyk, który akurat sięga dna.

Przy moim pierwszym zamówieniu, ogromnie byłam zaskoczona szybkością jego realizacji. Pamiętam, iż zakupy zrobiłam w poniedziałek, a paczuszka była u mnie już następnego dnia. Z początku myślałam, że miałam farta. Jednakże, tak szybko realizowane jest każde moje zamówienia. Tylko raz zdarzyło się, iż otrzymałam je dopiero drugiego dnia roboczego. Podejrzewam jednak, iż było to z winy kuriera, który miał problem z poznaniem nowego dla niego terenu dostaw. Dla mnie, ten sklep, jest miejscem w którym nie trzeba bać się składać zmówienia na ostatnią chwilę, tuż przed wyjazdem na wakacje, lub gdy chcemy zamówić dla kogoś kosmetyczny prezent. Wszystko zawsze jest na czas.

Czasami myślę sobie, iż Topestetic.pl nie tylko stara się, aby wszystko było w wersji tip top, ale również lubi rozpieszczać swoich klientów. Za każdym razem, gdy przychodzi do mnie paczuszka, wiem że kryje się w niej jakaś niespodzianka dla mnie. W ciągu tych prawie trzech lat, otrzymałam wiele wspaniałości w postaci kosmetyczek, ręcznika, ulubionej jutowej torby, lusterka lub notesików, które  z mężem używamy podczas zakupów. Zawsze w paczuszce znajdują się również darmowe próbki kosmetyków, które dzięki konsultacji, są idealnie dopasowane do potrzeb mojej skóry oraz włosów. Dzięki takim właśnie próbkom, poznaję nowe dla mnie kosmetyki i wiem, że nie kupuję potem niczego w ciemno, z ryzykiem jakichkolwiek niepowodzeń. Uwielbiam je również za to, iż są idealne na te krótsze wyjazdy i mogę zaoszczędzić sobie miejsca  w torbie lub plecaku.
Topestetic.pl to gwarancja udanych zakupów kosmetycznych, zadowolenie z ich używania oraz możliwość skorzystania z wielu gratisów. Zdecydowanie polecam Wam to miejsce ♥ Warto znaleźć dla siebie czas i czasami stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu.
 
Miłego weekendu :)
Magdalena
 

 

Komentarze

 1. Jeszcze nigdy nie robiłam tam zakupów.Muszę się skusić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj tak, ja teraz tego czasu nie mam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wiekiem jest go coraz mniej :/ I coraz trudniej jest skupiać się na swoich potrzebach. Dobrze, że takie akcje przypominają nam, aby coś jednak zmienić w swoim życiu :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog