Jesienne paznokcie | minimalizm.

W poprzednich latach, każdej jesieni uwielbiałam malować paznokcie w kolorach nienawiązujących do tej pory roku. Zazwyczaj wybierałam ciekawe odcienie zieleni, kolory musztardowe lub ciemniejszą czerwień. W tym roku mam zupełnie inaczej. Sięgam wyłącznie po kolory jasne, nawiązujące do beżu, lub delikatnego jasnego różu. W ramach współpracy ze sklepem Born Pretty postanowiłam zmalować i pokazać Wam tutaj jeszcze jedno moje minimalistyczne dzieło. Tak wiem, nie jest to wybitne dzieło ale coś, co jako tako potrafię zrobić. Wiem, że na pewno mój styl trafi do małej ilości osób, jednak ja, tak ostatnio wyczuwam siebie oraz moje ja i mój styl.

W przypadku tych paznokci, z  wyżej wymienionego sklepu użyłam lakier hybrydowy Rubber Base Gel RBG08, który dostępny jest w kilku jasnych odcieniach. Ma on bardziej treściwą konsystencję, więc troszkę musiałam się  z nim napracować. No ale nie od parady w nazwie ma wyraz Rubber. Pomimo lekkich trydów efekt końcowy, jest zadowalający. Do tych bardzo delikatnych zdobień użyłam Mettalic Paintein Gel, w kolorze MD01-Alchemist. Oczywiscie przy użyciu odpowiedniego pędzelka, który również znajdował się w przesyłce.

Jedno zdjęcie zrobiłam w świetle promieni słońca, drugie bardziej w cieniu. Jak już wspominałam we wcześniejszym poście, od lat jestem fanką króciutkich paznokci, które ułatwiają mi prace w ogrodzie oraz przez lata grę na gitarze. Lakiery jakościowo wypadają dobrze w stosunku do swojej ceny, ale raczej nie zastąpią moich dotychczasowych ulubieńców. Duży plus daję im za przyjemnie duży wybór kolorów.

Magdalena

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog