Darmowe ogłoszenia | Czy warto z nich korzystać?

Tak sobie czasami wspominam czasy gdy jako nastoletnia dziewczyna nie miałam komórki, w zasadzie nikt z moich rówieśników jej nie miał, i nikt z nas nie miał też dostępu do internetu. A teraz  bez tych rzeczy ciężko jest nam wytrwać chociaż jeden dzień. Nie będę jednak dziś rozpisywać się nad minusami tak mocno ingerującego w nasze życie internetu ale nad tym jak potrafi ułatwić codzienne życie. Łatwy do niego dostęp przyspiesza załatwiania wielu spraw i nie musimy już osobiście chodzić do banku, urzędu a nawet sklepu by zrobić zakupy.

Jedną z ciekawszych rzeczy jakie oferuje nam internet to darmowe ogłoszenia. Osobiście sama z chęcią z nich korzystam i dzięki takiemu ogłoszeniu dwa lata temu w moim życiu pojawiła się moja ukochana psina, Islandia. Ogłoszenie z nią i jej rodzeństwem pojawiło się w lipcu lecz ona, jako chorowita z uszkodzoną łapką, została sama bo nikt jej nie chciał. Odebrana przeze mnie z fatalnych warunków, brudna, zapchlona, zarobaczona a jej mama żyła z krótkim łańcuchem na szyi i suchym chlebie do jedzenia. Ciężko mi opisać jak bardzo szkoda mi zwierząt i nie potrafię zrozumieć dlaczego tak łatwo przychodzi nam stwarzanie im piekła na świecie. Islandia wyzdrowiała, wyrosła na piękna psinę, która zamiast rozpadającej się budy ma wielkie łóżko do spania i wielki ogród do biegania.
Z darmowych ogłoszeń korzystam zawsze gdy chcę coś taniej kupić lub sprzedać coś dla mnie już zbędnego.  Najpopularniejsze chyba są ogłoszenia dotyczące sprzedaży samochodów oraz nieruchomości. Wiele osób korzysta z takich serwisów ze względu na możliwość wystawiania ogłoszeń za darmo. Dzięki odpowiednim kategoriom wszystko jest czytelne i łatwo znaleźć to czego akurat szukamy. Znajdźmy tam również oferty pracy jak i ogłoszenia osób jej poszukujących. Wszystko w jednam miejscu z możliwością umieszczania jak i przeglądania ofert w domu na spokojnie z kubkiem kawy w ręce. Dla mnie jak najbardziej warto korzystać z takich serwisów oraz ogłoszeń.
Na koniec zdjęcie Islandii ♥ 
Miłej niedzieli :)
Magdalena
 

Komentarze

 1. Często korzystam, jak szukam domków dla zwierzątek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że jesteś dobrą osobą. Islandia ma szczęście, że trafiła do Ciebie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Islandia jest urocza i szczęśliwa, oczywiście korzystam z darmowych i płatnych ogłoszeń

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama jeszcze nie korzystałam, ale to bardzo dobra opcja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jasne ,ze WArto - A Islandia jest przesłodka :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem można znalezc naprawdę ciekawe i tanie rzeczy w takich ogłoszeniach ;-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog