BIŻUTERIA | PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Kiedy miałam roczek, moi rodzice zakupili dla mnie malutkie, złote kolczyki. O ile oczywiście nie pamiętam samego momentu przebicia moich uszu, to dobrze pamiętam, że nosiłam je przez wiele lat. Wtedy tego jeszcze nie wiedziałam, ale dziś doceniam ten gest i bardzo żałuję, że nie wiem, gdzie podziała się ta para kolczyków. Potem, jako nastolatka przechodziłam duży bunt a złoto w zupełności nie było dla mnie atrakcyjne. Większość dziewcząt, dwadzieścia lat temu, preferowała srebro, które nosiłyśmy z dumą.

Teraz, jako dorosła kobieta, lubię wyłącznie złotą biżuterię. Nie mam jej dużo, ale to co posiadam, jest dla mnie ważne i niesie ze sobą wiele wspomnień. Już za kilka dni mam urodziny i jako prezent, wybrałam dla siebie kolczyki. Uważam, że właśnie kolczyki, bransoletka lub pierścionek, to świetny pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku. Ważne jednak, aby dobrze dobrać ją dla osoby obdarowywanej. Nie ważne jest to, co nam się podoba, lecz aby wybrana biżuteria wywołała uśmiech na twarzy tej drugiej osoby. Warto zawsze słuchać, obserwować i wtedy z pewnością trafimy stuprocentowo. Prezent nie wyląduje na dnie szafki, lecz będzie towarzyszył jej każdego dnia.

Jeszcze przyjemniejszym pomysłem, jest biżuteria stworzona zmyślą o osobach posiadających swoje pasje, hobby. Na szczęście są sklepy, jak  https://925.pl/, gdzie możemy znaleźć zarówno złotą oraz srebrną biżuterią, w tym kolczyki, zawieszki oraz łańcuszki i bezproblemowo możemy zamówić coś wyjątkowego. Znajdziecie tam również półfabrykaty, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć naszyjnik lub bransoletkę według własnego pomysłu.

Moje serce skradły delikatne kolczyki, które nosiłabym z przyjemnością. Są to psie łapki, liście monstery oraz serduszka. Jako miłośniczka roślin i posiadaczka trzech psiaków, te modele byłyby dla mnie idealnym prezentem. Myślę, że kolczyki lub zawieszki w kształcie serca, mają w sobie coś wyjątkowego i każda z nas, chciałaby takie otrzymać od swojego ukochanego.
 
Magdalena
 

 

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog