GABLOTY WISZĄCE | IDELANA ORAZ STYLOWA FORMA EKSPOZYCJI

Okres świąteczny za nami, nadszedł czas na nowe wyzwania i postanowione cele. Najprzyjemniejszym akcentem minionych Świąt był fakt, że w końcu miałam męża w domu na dłużej. Jego praca w restauracji sprawia, że większość weekendów, a co za tym idzie, również Świąt, w roku spędza na – niestety nie naszej – kuchni. Na szczęście w te najważniejsze, a na pewno najprzyjemniejsze dla wielu, Święta jego restauracja nie pracowała. Mieliśmy sporo czasu, by porozmawiać o naszym wspólnym życiu, podsumować miniony rok i zaplanować częściowo kolejny. Pogadaliśmy sobie nawet o jego pracy. Tutaj muszę zaznaczyć, że na co dzień mąż nie lubi o niej za dużo rozmawiać, zapewne ze względu na te pracujące weekendy właśnie i brakujący stale czas na spędzenie wolnego czasu razem.
Mąż w ostatnim czasie dużo stara się angażować w rozwój restauracji, w której pracuje. Pomimo tego, że jego stanowisko pracy częściowo tego wymaga, mąż stara się wychodzić nawet ponad obowiązki. Tuż przed Świętami wyszedł z inicjatywą założenia w sali restauracyjnej strefy z produktami na sprzedaż. Za moją poradą, strzałem w dziesiątkę okazały się gabloty wiszące. Tego typu meble pozwalają na doskonałą prezentację produktu na sprzedaż. W przypadku profilu restauracji męża są to głównie importowane, wysokiej jakości, produkty kuchni włoskiej. Począwszy od makaronów, przetworów i słodyczy, po najwyższej jakości wina. Przed Świętami świetnie sprawdziły się, jako propozycja prezentu dla bliskich, które klienci restauracji mogli zakupić.

Elegancki wygląd gablot oraz odpowiedni sposób ich umiejscowienia pozwolił na wyeksponowanie przedmiotów na wysokości wzroku. Dzięki temu klient, delektując się świetnie przyrządzonym daniem, może rzucić okiem na dobrze widoczne produkty, z których kucharze je skomponowali. Wszak mawia się, że „je” się oczami. Co jeszcze warto wspomnieć, ze względu na wyjątkowy wystrój i charakter lokalu, z szerokiej gamy kolorów i stylów, możliwy był wybór odpowiedniego modelu obramowania, tak aby nie zepsuć klimatu miejsca, gdzie nie tylko można dobrze zjeść, ale również się zrelaksować. Niewielki rozmiar gablot natomiast sprawia, że eksponowane przedmioty nie robią tego nachalnie, a przy tym skutecznie. Cóż, kolejny raz okazało się, że moje rady pomogły mężowi, tym razem w życiu zawodowym. Wniosek z tego jeden, warto rozmawiać.
 
Magdalena

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog