Kancelaria prawna AIF | sprawy windykacyjne

Swoje lata już mam i od momentu rozpoczęcia studiów, pracowałam w kilku różnych miejscach. Ze względu na moje pierwsze wykształcenie i zdobyty zawód, zazwyczaj były to prace biurowe. Często zajmowałam się wysyłką towaru, wypisywaniem faktur i ogólną kontrolą sprzedaży w firmie. Wiadomo, bywały przyjemniejsze oraz te gorsze dni pełne stresu ze względu na sporą dawkę odpowiedzialności, za to co się robi. Mało przyjemnie wspominam dni, kiedy musieliśmy przypominać i wręcz naciskać na spłat należności za zakupiony towar i zalegające, nieopłacone faktury. Były to mniejsze i czasami bardzo duże kwoty, które spędzają sen z powiek wielu osobom prowadzącym działalność, sprzedaż towarów, usług. Wtedy, jako pracownicy biurowi, działaliśmy sami, z rożnym skutkiem. Obecnie takie sprawy można powierzyć specjalistom.

 

Czym jest windykacja?

Windykacja, to dochodzenie roszczeń oraz szereg rożnych czynności prawnych i procesowych. Podejmowane one są w celu wyegzekwowanie spłaty długu przy pomocy środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych. Wierzyciel może zlecić firmie windykacyjnej wyegzekwowanie dowolnej kwoty. Opiera się ona na trzech etapach, windykacji wstępnej, postępowaniu sądowym oraz postępowaniu egzekucyjnym.

 

Dlaczego warto wybrać Kancelarię prawną AIF.

Kancelaria prawna AIF to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, która rozwiązuje nawet najbardziej zawiłe problemy z dłużnikami. Działa profesjonalnie i kompleksowo, odzyskując należności w efektywny sposób. AIF oferuje bezpłatne konsultacje i już pierwszym spotkaniu ustalają, jaka forma windykacji będzie najlepsza w danym przypadku. Ich sukces oparty jest na doświadczeniu, wiedzy prawnej oraz na zgranym zespole pracowników.
Kancelaria oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo prawne w zakresie wykonywania przez przedsiębiorcę czynności gospodarczych w obszarach prawa gospodarczego i finansów. Prawnicy zajmują się bieżącą obsługą prawną firmy, uczestnicząc w przygotowywaniu profesjonalnych projektów umów, pism procesowych, opinii i ekspertyz prawnych. Co ważne, reprezentują swoich klientów zarówno w trakcie postępowania sądowego oraz administracyjnego.
 


 

Skuteczność windykacji zależy od powierzenia jej profesjonalistom i skutecznym działaniom jakie będą podejmować. Windykacja w Polsce jest legalną metoda ściągania długów, pod warunkiem, że korzysta się w niej z metod, mieszczących się w granicach prawa. A to zagwarantuje nam tego typu kancelaria.

 

 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog