Lakier hybrydowy typu Watercolor | Born Pretty Store

Połowa sierpnia rozpoczęła się wielkimi upałami w moich rejonach. Dziś w cieniu ma być aż 34 stopnie ciepła i z pewnością większość osób postara wybrać się gdzieś nad wodę. Cieszą się dzieci oraz dorośli, bo dziś jest święto i dla większości, nie trzeba było iść do pracy. Ja najchętniej przeszłabym się dziś do lasu, na grzyby, jednak takie ciepło przyjemność obróciłaby w męczarnie.

Chciałam Wam dziś pokazać, jak prezentują się w tym tygodniu moje paznokcie. W ramach pięknej współpracy ze sklepem Born Pretty Store, otrzymałam kilka nowych lakierów hybrydowych i w tym dla mnie pewną nowość. Jest nią lakier hybrydowy typu Watercolor Nail Gel, który sprawia że można zdobić, malować paznokcie w ten sam sposób, co kiedyś w szkole malowałam farbkami wodnymi.

 

 

Przyznaję, że jestem miło zaskoczona efektem końcowym. Pomimo, iż nie zdecydowałam się na zdobienia na wyższym poziomie, tylko poszłam na lekką łatwiznę, wyszło bardzo fajnie. Po nałożeniu bazy, użyłam lakier hybrydowy  z serii  Jelly Nude Gel JN13, by przyjemnie rozjaśnić płytkę paznokcia. Następnie naniosłam lakier Watercolor, którego nie utwardzałam lecz od razu naniosłam na niego kolejny kolor. Użyłam do tego pędzelka i zdecydowanie nie wymagało to ode mnie większego skupienia i wysiłku. Tym razem postanowiłam wrócić do jednego z moich ulubionych kolorów, jakim jest Silky White Series CG096.

 


 


Ponownie jestem zadowolona z jakości, trwałości i przede wszystkim efektu końcowego lakierów Born Pretty Store. Coraz bardziej jestem tez otwarta na ich różne nowości i sposoby na zdobienie paznokci. Jeszcze troszkę poszaleję z paznokciami, nim nadejdzie typowa jesień i powrót do innych, mniej szalonych kolorków.

Miłego dnia :)
Magdalena

Komentarze

 1. Efekt bardzo mi się podoba. Faktycznie jak malowany farbami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Tak pod wakacje ale zarówno będąc na wolnym jak i w pracy :)

   Usuń
 3. Ale ładne kolorki! Idealne na lato :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta wersja jest na tyle delikatna, że nie jest wstanie mi się tak szybko znudzić ;)

   Usuń
 4. Mega paznokietki :) Takie mini dzieła sztuki xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie ♡
  Też poszłabym do lasu na grzybki, ale jest zdecydowanie za ciepło :)
  Piękne pazurki, świetny jest ten efekt :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas nie chce padać i każdy deszcze przechodzi bokiem. Sucho, gorąco, grzybki nie rosną lub są wyschnięte.

   Usuń
 6. Bardzo ładnie prezentują się Twoje paznokcie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooooo what a pretty color like orange sorbet!

  Allie of
  www.allienyc.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog