VICHY | DERCOSbox - idealne kosmetyki do walki z łupieżem

Muszę przyznać, że bardzo polubiłam pudełka kosmetyczne, których zawartość ukierunkowana jest na konkretne działanie.  Nie tylko są one gwarantem pełnej satysfakcji, ale również w stu procentach trafiają  w nasze zapotrzebowania. Co więcej, w zeszłym roku bardzo polubiłam się z dermokosmetykami, które stworzone są tak, aby pomóc nam chociażby z uciążliwym problemem powracającego łupieżu. Z tym od kilku lat walczy mój mąż, którego skóra głowy jest dość wrażliwa i nieprzyjemnie reaguje na większość kosmetyków do mycia włosów i jakiekolwiek zmiany było mi ciężko tu wprowadzić. Jednak kilka miesięcy temu udało mi się przekonać na wypróbowanie dermokosmetyków marki Vichy, które dedykowane są walce z łupieżem i są idealne dla włosów delikatnych i cienkich. Był to strzał w dziesiątkę, a jeszcze większą niespodzianką dla nas był moment otrzymania  w ramach wpsołpracy z Pure Beauty, pudełka kosmetycznego DERCOSbox, wypełnionym kosmetykami z naszej ulubionej serii Vichy. Tym razem radochę mam nie tylko ja, ale przede wszystkim mój mąż.

 


 

Vichy Dercos - szampon przeciwłupieżowy, włosy normalne oraz przetłuszczające się

Szampon przeciwłupieżowy to innowacja od Vichy do walki z uporczywym łupieżem, którego skuteczność została potwierdzona klinicznie. Wyjątkowa formuła łącząca w sobie Selen DS oraz Cohesyl zapewnia aktywne działanie szamponu, dzięki czemu już po 4 tygodniach zauważalne są efekty. Połączenie witaminy PP, bazy silikonowej oraz ceramidów świetnie odżywia i regeneruje włosy. Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych oraz przetłuszczających się. Działa już od pierwszego użycia i przeciwdziała nawrotom łupieżu przez 6 tygodni, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu.

 Na rynku pojawiła się nowość w serii  Dercos, w postaci opakowania uzupełniającego o pojemności  500ml. Jest to świetne rozwiązanie dla nas, ponieważ te kosmetyki zagościły na stałe w pielęgnacji włosów mojego męża. W tym przypadku oszczędzamy, ponieważ wersja refiil wychodzi po prostu taniej. Co więcej, ten sposób pomaga zmniejszyć zużycie plastiku aż o 77%, więc tym bardziej warto.

 

 
Vichy Dercos K - peelingujący szampon przeciwłupieżowy 
 
Szampon dzięki swej delikatnej formule złuszczającej eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy. Szampon jest hipoalergiczny i przebadany na skórze wrażliwej. Idealny do codziennego użytku. Formuła o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy) pomaga walczyć z widocznym łupieżem powstającym wskutek zachwiania równowagi mikrobiomu skóry. Bezpieczny do stosowania nawet dla wrażliwej skóry głowy. Stworzony do codziennego oczyszczania skóry, szczególnie borykającej się z problemem łupieżu.

 


Ten zestaw będzie nam towarzyszył przez kolejne miesiące i wiem, że będzie to przyjemne towarzystwo. Z pewnością skorzystamy również ponownie z możliwości, jaką jest uzupełnianie butelek szamponów.


Miłego dnia ;)
Magdalena
Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog