Wybór odpowiedniej odżywki do rzęs | Wzmacnianie oraz zagęszczanie rzęs.

Kilka tygodni temu na moim blogu pojawił się wpis dotyczący odżywki wzmacniającej do brwi oraz rzęs. O ile tego typu kosmetyki są szeroko dostępne na naszym rynku od dłuższego już czasu, nadal wzbudzają dość duże zainteresowanie i szereg pytań. Otrzymałam od Was kilka wiadomości na maila po tym wpisie i często pytaliście, czy stosowałam może produkty innych marek i jaka jest moja opinia.

Jak większości z Was, należę do grona kobiet które zwracają większą uwagę na stan swoich włosów oraz brwi czy rzęs. O ile nie jestem fanką mocnego makijażu bo po prostu źle w nich wyglądam, to jednak staram się podkreślać swoje atuty urody chociażby poprzez wzmocnienie lub zagęszczenie moich włosów. Podobnie mam z moimi brwiami,  które nie poddaję żadnym zabiegom mających na celu ich przyciemnienie lub wypełnienie. Dlatego tu  z pomocą przychodzi mi dopowiadania odżywka, która pobudza cebulki włosków do wzrostu i odpowiednio je wzmacnia.

Jeśli mowa o odpowiednich preparatach, kosmetykach do rzęs, wybór jest o wiele większy. Mamy też dość duży ich zakres cenowy. Jednak najważniejsze jest to, aby zerkać na ich skład który ma wpływ na ich właściwe działanie i traktowanie naszego ciała a nawet zdrowia. Warto również zapoznać się z ofertą polskich marek, bo od wielu lat uważam, że mamy wiele świetnych marek. Jedną z najtańszych i najpopularniejszych wyborów, jest odżywka do rzęs Eveline. Marka stawia na jakość i wybór najlepszych składników, nie wykazujących jakiegokolwiek szkodliwego działania.

Taka odżywka to idealne rozwiązanie dla kobiet chcących zagęścić i przedłużyć rzęsy bez specjalistycznych zabiegów wydłużania rzęs w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Wiadomo, że takie wizyty w salonie nie należą do najtańszych i muszę być powtarzane. Na pierwsze efekty działania odzywki trzeba poczekać kilka tygodni i trzeba skupić się na  jej systematycznym używaniu. Jednak efekty przyjemnie Cię zaskoczą i będziesz wiedzieć, że było warto. Uwielbiam mój zestaw odżywek i to, jak wyglądają teraz moje brwi oraz rzęsy. Do tego, raz w miesiącu brwią funduję olejowanie, dokładnie takie jakie wiele z Was robi swoim włosom. Taki zabieg pięknie je odżywia, wzmacnia i również lekko przyciemnia. Dodatkowo nadaje miękkości, dzięki czemu nie mam już większego problemu z ich układaniem przy pomocy szczoteczki. 

A jakie są Wasze metody na wzmocnienie oraz zagęszczenie rzęs?


 


Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog