KR Group | księgowe i podatkowe wsparcie dla małych oraz dużych firm.

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej w naszym kraju nie należy do łatwych. Myślę, że najbardziej zrozumie to ten, kto odważył się na taki krok. Oczywiście ma to też swoje plusy, jednak tylko najwytrwalsi pozostaje na rynku. I tak oto każdego roku powstają nowe działalności z zakresu wielu usług, a po roku, dwóch niestety znikają z polskiego rynku. Zdecydowanie największym obciążeniem są opłaty dotyczące ZUS-u, potem również czynsz i koszta związane z chociażby ogrzewaniem. Wielkim ciosem dla wielu była pandemia i związane z nią restrykcje. Ten rok, również nie należy do najłatwiejszych ze względu na obecną inflację.

Duże firmy i zatrudnianie większej ilości osób bywa równię trudne i wymaga jeszcze większej uwagi związanej z odpowiednim prowadzeniem księgowości i wywiązywaniem się  z tego, co narzuca nasze prawo. W takiej sytuacji najlepszy rozwiązaniem jest oddanie takich spraw w ręce specjalistów, jak chociażby https://www.krgroup.pl/, która  przejmie pełną odpowiedzialność za procesy księgowe, podatkowe i sprawozdawcze.

KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkową o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy grupą doradczą zatrudniającą ponad 230 specjalistów różnego szczebla, świadczącą usługi profesjonalne w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 
Firma specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów inwestujących w nieruchomości komercyjne oraz projekty z branży energii odnawialnej, jak farmy wiatrowe i farmy fotowoltaiczne. Świadczą także usługi księgowe dla krajowych i globalnych sieci handlowych, firm technologicznych, platform e-commerce oraz spółek z branży oil & gas.
 
KR group, to zespół doświadczonych księgowych wyspecjalizowanych w konkretnej branży. Spora wiedza i doświadczenie pozwala im na odpowiednie działanie, pomoc i rozumienie jakże skomplikowanych przepisów, nad których uchwalaniem i egzekwowaniem czuwają liczne instytucje skarbowe. Z tak dynamicznie zmieniającym się prawem, warto powierzyć swoje obowiązki podatkowe doświadczonym ekspertom. Wiedza oni, jak różnego rodzaju braki, uchybienia, niedopełnienie obowiązków czy błędy rozliczeń podatku VAT skutkować mogą nałożeniem dotkliwych kar finansowych.
 
Początek roku dla każdej małej i dużej firmy to okres rozliczeń i składania dokumentów jakim jest PIT. Niestety i w tej kwestii w naszym kraju weszły w życie pewne zmiany, z którymi warto się zapoznać.
 


Komentarze

 1. Zawsze dobrze oddać się w fachowe ręce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, szczególnie gdy nie do końca pojmujemy tak często zmieniające się i zagmatwane prawo w naszym kraju.

   Usuń
 2. Mój mąż korzysta z księgowego i jest to zbawienne - nie musimy o nic się martwić a księgowy nam wszystko załatwi i przypomni i to się ceni :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog