Wynajem oraz serwis odzieży roboczej oraz ochronnej.

Prowadząc własną działalność gospodarczą i zatrudniając mniejszą lub większą grupę ludzi, oprócz zapewnienia im odpowiednich i bezpiecznych warunków pracy, często trzeba zadbać też o odpowiednią dla nich odzież roboczą. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, należy wybrać nie tylko ich odpowiedni kolor czy fason, ale przede wszystkich postawić na funkcjonalność i jakość odzieży. Z pewnością zauważyliście różny trend będąc w sklepie spożywczym, w restauracji, warsztacie samochodowym lub mijając panów odbierających śmieci z gospodarstw domowych. Jest odzież, która ma przede wszystkim być wygodna i która będzie się dobrze prezentować, jednak reszta zdecydowanie stawia również na jakość materiału i bezpieczeństwo pracownika.

Oczywiście zatrudniając większą grupę ludzi, zakup specjalistycznej odzieży nie należy do najtańszych. Na szczęście są firmy, jak chociażby Elis, która specjalizuje się w wynajmie i serwisie odzieży roboczej. W Polsce posiadają  aż 6 nowoczesnych zakładów w strategicznych lokalizacjach, co pozwala na kompleksowe działanie na terenie całego kraju. Niezaleznie od branży, firma posiada w swej ofercie odpowiednio zaprojektowaną odzież , spełniającą wymagania odnośnie środowiska i warunków pracy. Dzięki temu pracodawca ma gwarancję  większego bezpieczeństwa i  lepszej ochrony swoich pracowników.
 

 

Odzież robocza BHP na wynajem, dostępna dzięki ofercie firmy Elis, to najlepsza odpowiedź na problem, jakim dla każdego pracodawcy jest pozyskanie takiej odzieży, jej magazynowanie i oczywiście kontrolowanie jej stanu. Firma jest w stanie zaproponować i dostarczyć odpowiednią jej ilość, stawiając na jej jakość, niezbędne certyfikaty oraz dopasowanie do rodzaju wykonywanej pracy. Firma zapewnia również terminowy odbiór brudnej i dostarczanie potem czystej odzieży przy użyciu własnego transportu.
Oprócz wynajmu odzież roboczej i ochronnej, firma Elis posiada również w swej ofercie  maty podłogowe, urządzenia higieniczne oraz kompleksowe rozwiązania zapewniające czystość i bezpieczeństwo wnętrz.
 
 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © 30plus blog